Pin It

De Resultaten en officiële ranglijsten van de Groet uit Schoorl Run 2024.

De uitslagenlijsten van Groet uit Schoorl Run op 11.02.2024. Op deze pagina vindt u ook de ranglijsten van voorgaande jaren (2019, 2023).

Uitslagen Groet uit Schoorl Run 2024

PlaatsNaamTeamTijd
1 Mustefa Kedir 00:28:38
2 Dorian Boulvin 00:28:42
3 Richard Douma AV Zaanland 00:28:45
4 Filmon Tesfu SV Sportlust 00:28:46
5 Nik Lemmink Groningen Atletiek 00:28:48
6 Noah Schutte Leiden Atletiek 00:28:49
7 Yakoub Labquira 00:28:52
8 Stan Niesten DEM 00:28:53
9 Abdirahman Mohamed AV Cifla 00:28:54
10 Bas Van Hooren Atletiek Maastricht 00:28:56
11 Lucas Nieuweboer KAV Holland 00:28:56
12 Nicolas Schyns 00:29:10
13 Hlynur Andresson 00:29:17
14 Tom Hendrikse AAC '61 00:29:18
15 Joris Keppens 00:29:19
16 Ruben Sansom Atletiek Maastricht 00:29:34
17 Sander Vercauteren 00:29:44
18 Ward D'Hoore 00:29:47
19 Ties van den Hurk NSAV 't Haasje 00:29:47
20 Mojalefa Kloprogge AV Cifla 00:29:49
21 Ronald Cockx DJA 00:29:50
22 Nathan Sevenois 00:29:51
23 Dominic Bersee AV Olympus '70 00:29:55
24 Remyo Tielsema Phanos 00:30:00
25 Kevin Schauwaers 00:30:00
26 Levi van Mulken AV Unitas 00:30:05
27 Marco van Erp Leiden Atletiek 00:30:06
28 Habtom Okbamichael Rotterdam Atletiek 00:30:08
29 Edwin Sjerps SAV 00:30:09
30 Philip Cortvriendt 00:30:16

Resultaten Vrouwen Top 30:

PlaatsNaamTeamTijd
1 Sarah Lahti 00:32:14
2 Jacelyn Gruppen HAC '63 00:32:59
3 Anne Luijten Ciko '66 00:33:06
4 Carolien Millenaar 00:33:09
5 Veerle Bakker Leiden Atletiek 00:33:13
6 Elizeba Franken-Cherono THOR 00:33:15
7 Jennifer Gulikers AV Unitas 00:33:29
8 Emmy van den Berg Prins Hendrik 00:33:30
9 Lianne van der Belt Groningen Atletiek 00:34:10
10 Sylvia Mboga Medugu 00:34:32
11 Ruth van der Meijden AV Cifla 00:34:35
12 Yasmine Hillebrink AAC 00:34:43
13 Femke Rosbergen PAC 00:34:45
14 Marijke de Visser Hardloopvereniging Dolichos 00:35:00
15 Puck Pentenga AV De Koplopers 00:35:22
16 Maaike van Gelder U-Track 00:35:22
17 Lisan Duijvestijn WAV Tartlétos 00:35:22
18 Aline Kootstra ACO / Van Elderen 00:35:27
19 Famke Heinst AV De Liemers 00:35:41
20 Mélanie Bovy 00:35:46
21 Christine Bosch GAC Hilversum 00:35:54
22 Karin Nieuwenhuijsen Hellas Utrecht 00:35:54
23 Esra Zijderlaan Scorpio 00:36:00
24 Tess Boekema Phanos 00:36:00
25 Zoë Petstra Haag Atletiek 00:36:11
26 Elsa Rijpstra AV Lionitas 00:36:16
27 Pauline van Donkelaar PAC 00:36:17
28 Mariska Tjeerdsma AV '56 00:36:18
29 Nesrine Leene Hellas Utrecht 00:36:20
30 Jasmijn Sibma Phanos 00:36:22

Volledige uitslagenlijst van Groet uit Schoorl Run


Resultaten van de afgelopen jaren:

Uitslagen Groet uit Schoorl Run 2023

Resultaten Mannen

  1. Simon Debognies 27:48
  2. Khalid Choukoud 28:34
  3. Arnaud Dely 28:35

Resultaten Vrouwen

  1. Diane van Es 30:29
  2. Silke Jonkman 32:28
  3. Jacelyn Gruppen 32:58

Uitslagen Groet uit Schoorl Run 2019

Resultaten Mannen: 10 km

Pos.NameCityTime
1 Bashir Abdi 00:28:07
2 Koen Naert 00:28:37
3 Yakoub Labquira 00:28:52
4 Michel Butter Castricum 00:28:54
5 Ilyas Yonis Osman Hochheim 00:28:55
6 Bart van Nunen Hellevoetsluis 00:28:57
7 Stan Niesten Beverwijk 00:29:03
8 Ole Hesselbjerg Oslo 00:29:15
9 Jesper van der Wielen Wijchen 00:29:22
10 Frank Futselaar Arnhem 00:29:34
11 Johan Rogestedt 00:29:41
12 Niek Blikslager Groningen 00:29:52
13 Lucas Nieuweboer Heemstede 00:29:52
14 Mahadi Abdi Ali Castricum 00:29:52
15 Jelmer van der Linden Utrecht 00:29:53
16 Luuk Maas Tilburg 00:29:53
17 Luc Schout Lent 00:29:53
18 Kalid Amin Nijmegen 00:29:53
19 Tim van den Broeke Vlissingen 00:29:54
20 Edwin de Vries Overveen 00:30:01
21 Tim Bolink Amsterdam 00:30:01
22 Dennis Laerte Duffel 00:30:16
23 Bjorn Koreman Geertruidenberg 00:30:19
24 Ronald Schröer Egmond aan de Hoef 00:30:20
25 Tom Hendrikse Assen 00:30:21
26 Gianluca Assorgia Den Helder 00:30:22
27 Illian Martens Nijmegen 00:30:27
28 Wout Daniels 00:30:30
29 Freek van de Weerd Breda 00:30:34
30 Tommi Hytönen Klaukkala 00:30:35

Resultaten Vrouwen

Pos.NameCityTime
1 Meraf Bahta 00:31:09
2 Susan Krumins 00:31:11
3 Kim Dillen Eindhoven 00:33:50
4 Jasmijn Lau Velp 00:34:02
5 Jacelyn Gruppen Stuifzand 00:34:08
6 Bo Ummels Castricum 00:34:22
7 Britt Ummels Castricum 00:34:37
8 Anne Luijten Rijswijk 00:34:40
9 Saskia Weinans Arnhem 00:35:00
10 Lesley Smit Ahaus- Astatte 00:35:14
11 Tirza van de Wolf Reeuwijk 00:35:23
12 Kim Geypen 00:35:27
13 Diane van Es Rotterdam 00:35:28
14 Marijke de Visser Utrecht 00:35:30
15 Liselotte van den Berg Zoeterwoude 00:35:36
16 Lisanne Meuleman Enschede 00:35:41
17 Lotte van der Pol Malden 00:35:49
18 Lotte Krause Uithoorn 00:35:52
19 Lianne van de Belt Groningen 00:35:52
20 Kristel van de Berg Barendrecht 00:35:59
21 Tess Boekema Amsterdam 00:36:11
22 Ellen van der Kolk Enschede 00:36:12
23 Ellis Jacobs Oirsbeek 00:36:18
24 Lysanne Wilkens Utrecht 00:36:18
25 Yasmin Hillebrink Amsterdam 00:36:26
26 Ellen Jansen Groningen 00:36:33
27 Marina van Dijk Amersfoort 00:36:37
28 Sanne Mooldijk Berkel en Rodenrijs 00:36:41
29 Nicole Weijling-Dissel Egmond aan den Hoef 00:36:52
30 Marlies Jongerius Wateringen 00:36:53

Alle resultaten en foto's van Groet uit Schoorl Run

Meer hardlopen in Nederland:

Pin It

Kommentar schreiben

Kommentare zum Artikel

Alle Kommentare und Meinungen zu diesem Beitrag

Senden
 

Weitere interessante Themen

 
 

Trainingspläne Laufen und Marathon

Lebenslanger Zugriff auf rund 60 Lauf-Trainingspläne - für Anfänger und Erfahrene!

Vorteile HDsports Bestzeit Club

 

More sports

 
Bestzeit-Club
 
Blogheim.at Logo