LIVE-Rezultāti un oficiālais reitings no Rīgas Maratons 2024.
Rezultātu saraksti no Rīga Marathon par 19.05.2024. Šajā lapā jūs varat atrast arī iepriekšējo gadu rangus (2021, 2022, 2023).
Rezultāti Rīgas Maratons 2024
Rezultāti Vīrieši 2024:
Drīzumā būs pieejams tiešsaistē...
Rezultāti Sievietes 2024:
Drīzumā būs pieejama tiešsaistē...
Pilns rezultātu saraksts no Rīgas Maratons
Iepriekšējo gadu rezultāti:
Rezultāti Rīgas Maratons 2023
Rezultāti Vīrieši 2023
Pos | Name | Club | Time |
---|---|---|---|
1 | Rascevskis Aleksandrs | inpace.run | 02:25:43 |
2 | Roze Renärs | DelfinGroup | 02:26:56 |
3 | Vejs - Äbolins Kristaps | LMT | 02:27:48 |
4 | Berzins Kristaps | Scott Running Latvia/ASK Patria ... | 02:28:13 |
5 | Rimkus Aurimas | Stadija | 02:28:14 |
6 | Laputjovs Pavels | laputjovcoaching.com | 02:31:03 |
7 | Prikulis Denis | Zolnerovica Skriesanas Klubs | 02:35:24 |
8 | Volkenandt John | SK Terauds | 02:35:40 |
9 | Bordignon Federico | Assindustria Sport | 02:38:29 |
10 | Tokarek Przemyslaw | BiegamBoLubie Gubin | 02:40:54 |
11 | Nagy Milan Miklos | 02:43:43 | |
12 | Samuel Edward | London Heathside AC | 02:45:21 |
13 | Glavanovits Georg | 02:46:10 | |
14 | Jerofejevs Jänis | Omniva Latvia | 02:46:13 |
15 | Hruz Jozef | BERNOHY | 02:46:32 |
16 | Danovskis Alvis | Supervaroni | 02:47:09 |
17 | Bambäns Vjaceslavs | Zolnerovica skriesanas klubs | 02:47:28 |
18 | Johns Daniel | London Heathside | 02:47:58 |
19 | GrJnvalds Guntis | Rimi labäkai dzTvei | 02:48:49 |
20 | Mäits Margo | 02:48:51 | |
21 | Tabunov Maksim | 02:49:12 | |
22 | Dehling Sascha | LG Mauerweg Berlin e.V. | 02:50:37 |
23 | Valdmann Asko | Sparta | 02:50:41 |
24 | Zilinsks Roms | Skrien Jekabpilsl/Jaunsardzes Ce. | 02:50:55 |
25 | Hansalu Oliver | Tripassion Triatloniklubi | 02:51:18 |
26 | Demesko Andrejs | Fiksiki | 02:51:28 |
27 | Salak Michat | PKO BP | 02:51:35 |
28 | Mueller Michael | 02:52:46 | |
29 | Trusins Aijens | Vieglie putni | 02:53:08 |
30 | Sukaruks Janis | 02:53:09 | |
31 | Dzenis Arturs | VASU | 02:53:23 |
32 | Gomez Gragera Aser | 02:53:42 | |
33 | Engen Rune | Slettens disipler | 02:53:53 |
34 | Pallo Rait | TirdzniecTbas centrs SPICE | 02:54:25 |
35 | Trawinski Andrzej | JTENDO | 02:54:27 |
36 | Meri Martin | AutoHalle | 02:54:56 |
37 | Maslobojevs Sergejs | KengaRunners | 02:55:05 |
38 | Rusmanis Agris | SIA Jets Vacuum | 02:55:09 |
39 | Duncker Tobi | 02:55:15 | |
40 | Sebris Armands | 02:55:20 | |
41 | Briunis Guntars | 02:55:37 | |
42 | Urbanavicius Paulius | Worldline | 02:56:08 |
43 | Brezinskis Aivars | Matisons Runners Club | 02:56:17 |
44 | Spruds Edgars | Matisons Runner's Club | AE Part. | 02:56:19 |
45 | Weale Robert | 02:56:34 | |
46 | Lore Viesturs | En8 | 02:56:35 |
47 | Lehtoaho Vilho | Arkkitehtitoimisto Lehtoaho | 02:56:35 |
48 | Marnauza Martins | TRIRUNPRO | 02:56:58 |
49 | Gold David | Run 365 | 02:57:08 |
50 | Kanenbergs Kristofers | 02:57:12 |
Rezultāti Sievietes 2023
Pos | Name | Club | Time |
---|---|---|---|
1 | Krumina Amanda | Patria Sportland | 02:50:00 |
2 | Kjucnika Anna | 02:53:46 | |
3 | Silina Anita | Run With Anita | 03:02:05 |
4 | Uuttu Satu | KU58 | 03:05:26 |
5 | Garunksnyte Ausra | Lithuania blind sports federation | 03:06:47 |
6 | Valaitiene Vilma | 03:08:27 | |
7 | Roaldset Bodhild Haukoe | 03:13:48 | |
8 | DREWNICKA-OGRODNIK J... | DEVINITI KB SOBOTKA | 03:15:02 |
9 | maasik kadri | 03:18:01 | |
10 | Andrade Laura | Sevenoaks AC | 03:23:56 |
11 | Stolniece Diana | 03:24:14 | |
12 | Rusina Liga | RSU Stomatologijas institüts | 03:26:03 |
13 | Kvisvika Marta | 03:27:09 | |
14 | Reriha Monta | VISMA LABS | 03:28:12 |
15 | Apsalone Madara | ZZ Dats | 03:30:37 |
16 | Cerina Zane | 03:32:10 | |
17 | Germane Inese | 03:32:45 | |
18 | Juhno Baiba | Ventspils Maratona klubs / Liepäja | 03:33:50 |
19 | Skuja Gunta | GS GrämatvedTba | 03:34:05 |
20 | Melnikova Jelena | Estonia Trail Running Sport Club | 03:34:27 |
21 | Skrastina Dace | 03:35:15 | |
22 | Valpetere Ieva | Atea | 03:36:44 |
23 | Fahl Oda Beke | 03:36:56 | |
24 | Lezdina Karlna | Luminor | 03:37:12 |
25 | Butlere Ieva | 03:37:22 | |
26 | Muizniece Indra | Latvijas Valsts ceji | 03:37:51 |
27 | Strandvall Emilia | 03:38:40 | |
28 | Ezera Linda | SmartTEH Team | 03:38:56 |
29 | Radsone Kira | Triatlona akademija | 03:38:57 |
30 | Steponkeviciute Jolita | I RUN LT | 03:39:43 |
31 | Mactama Dana | Rimi labäkai dzTvei | 03:41:23 |
32 | Gehlin Linda | Team UJ | 03:41:46 |
33 | Cebura Elizabete | 03:43:18 | |
34 | Brännlund Malin Viktoria | RSU | 03:43:55 |
35 | Cebula Rikke | Club 100 Marathon Denmark | 03:44:16 |
36 | Rahamim Sharona | EzeRun | 03:44:38 |
37 | Innus Kitija | 03:44:56 | |
38 | Mineike Natalija | LNK Industries | 03:45:07 |
39 | Sniega Ilze | TriRunPro/Folkmani | 03:45:12 |
40 | Larsena Emilija | 03:45:55 | |
41 | Larsson Natalia | Run Collective Stockholm | 03:45:59 |
42 | Lewis Francesca | Stockport Tri Club | 03:46:04 |
43 | Hummel Caren Corina | RSU | 03:47:04 |
44 | Gurejeva Paula | Ilmäjas Koijoti | 03:47:19 |
45 | Karklina Sintija | 03:47:31 | |
46 | Langenfelde Sintija | 03:47:54 | |
47 | Yedomskaya Volha | Mikkeller Running Club Minsk | 03:48:12 |
48 | Geidane Sintija | BENU Aptieka | 03:49:15 |
49 | Astasevska Anete | mixd. | 03:49:39 |
50 | Adukoniene Nijole | Kaisiadorys bega | 03:50:04 |
Rezultāti Rīgas Maratons 2022
Rezultāti Vīrieši: Top 100
Vieta | Värds | Komanda | Finish |
---|---|---|---|
1 | Melka Deribe Robi | ETH | 02:12:07 |
2 | Kunyuga Michael Njenga | KEN | 02:12:44 |
3 | Koech Duncan | KEN | 02:13:04 |
4 | Maswai Samwel Kiptanui | KEN | 02:19:46 |
5 | Kipkemboi Hosea | KEN | 02:22:58 |
6 | Kiptanui Eliud | LAT | 02:28:54 |
7 | Berzins Kristaps | Scott Running Latvia/ Patria sportl... | 02:29:13 |
8 | Prikulis Denis | Zolnerovica Skriesanas Klubs | 02:29:42 |
9 | Kaimins Kristaps | Ogre | 02:31:57 |
10 | Laputjov Pavel | LAPUTJOV ENDURANCE COAC... | 02:32:16 |
11 | Äbele Maris | Zolnerovica skriesanas klubs | 02:34:18 |
12 | Meziels Janis | mySport Ogre | 02:38:32 |
13 | Freixa Marcelo Joan | ESP | 02:41:15 |
14 | Jirgensons Raitis | Cesu alus | 02:42:53 |
15 | Nilovs Valdis | Maratona klubs/VSK Noskrien/LS. | 02:43:46 |
16 | Cook Ben | 02:43:58 | |
17 | Maslobojevs Sergejs | Kenga Runner | 02:44:32 |
18 | Stepanovs Jevgenijs | Latvijas dzelzcejs | 02:45:39 |
19 | Caics Arturs | FORT | 02:45:41 |
20 | Gurejevs O|egs | Ilmäjas Kojoti | 02:48:51 |
21 | Eiduks Karlis | SSE Riga | 02:49:09 |
22 | Broks Kristaps | Rieksti | 02:49:18 |
23 | Lomeland Sondre | 02:49:28 | |
24 | Olsson Erik | IK NocOut.se | 02:49:34 |
25 | Tur Marcin | Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem | 02:49:34 |
26 | Jungbeck Christian | SkySoft Imaging | 02:51:30 |
27 | Jablonskis Mantas | Green Team | 02:51:55 |
28 | Ruskuls Janis | Bonava Latvija | 02:54:35 |
29 | Bagdanavicius Audrius | Kauno Bmk | 02:55:07 |
30 | Ubillus Amaru | IK NocOut.se | 02:55:57 |
31 | Mclachlan Ewan | 02:55:59 | |
32 | Be|ajevs Pavels | SK BULTA | 02:56:10 |
33 | Duda Jacek | dudicom.xyz | 02:56:11 |
34 | Lass Vladimirs | Briksnis SK/Jaunmarupe Skrien! | 02:56:18 |
35 | Jerofejevs Jänis | Omniva Latvia | 02:56:22 |
36 | Mäits Margo | 02:56:49 | |
37 | Karpinskis Aleksandras | 02:56:55 | |
38 | Ahlin Per | IK NocOut.se | 02:57:07 |
39 | Marnauza Martins | TRIRUNPRO | 02:57:22 |
40 | GrTnfelds Egils | 02:57:23 | |
41 | Tabunov Maksim | 02:57:34 | |
42 | Silgals Arturs | Mans Pirmais Maratons | 02:57:36 |
43 | Samcovs Agris | Musliks | 02:57:40 |
44 | Vi|ums MärtinS | "Eco Baltia" | 02:57:48 |
45 | Äbols Jänis | Maratona klubs | 02:57:58 |
46 | Sukaruks Janis | 02:57:58 | |
47 | Jankavs Ivars | 02:57:59 | |
48 | Kostkin Daniel Vitalij | Trakg Triatlono burelis | 02:58:03 |
49 | Uustalo Hektor | Klubitu mees, kahjuks | 02:58:06 |
50 | Kenny Daire | 02:58:17 | |
51 | BTbers Zigmunds | Circle K BC | 02:58:29 |
52 | Ljungemyr Patrik | IK NocOut.se | 02:59:10 |
53 | Danielsson Mattias | IK Nocout.se | 02:59:19 |
54 | Auzins Martins | VSK NOSKRIEN | 02:59:20 |
55 | Strods Kaspars | 02:59:24 | |
56 | Bondars Aivars | Jekabpils | 03:00:03 |
57 | Briedis Nils Edgars | Mans Pirmais Maratons | 03:00:03 |
58 | Briedis Kristaps | Circle K | 03:02:13 |
59 | Akmans Guntars | TRIRUNPRO | 03:02:19 |
60 | Tropins Edijs | Riga Trail Runners | 03:02:25 |
61 | Grobins Ivars | Elfa Distrelec | 03:02:43 |
62 | Luguzis Artis | 03:03:04 | |
63 | Denisovs Vasilijs | 03:03:47 | |
64 | Nikis Märtins | SmartTEH Team | 03:04:06 |
65 | Urbanavicius Paulius | 03:04:07 | |
66 | Uspelis Kaspars | ASK Patria | 03:04:31 |
67 | Mikucionis Nerijus | Kauno BMK | 03:05:12 |
68 | Edwards James | 03:06:13 | |
69 | Pietrzyk Wojciech | 03:06:16 | |
70 | Ambos Andreas | SCC Berlin | 03:06:20 |
71 | Teteris Jänis | "Lidosta "Riga"" | 03:06:42 |
72 | Ceder Mikael | IK NocOut.se | 03:07:30 |
73 | Liepins Jänis | SK BULTA | 03:08:54 |
74 | Borozdins Aleksis | SalacgrTva | 03:09:09 |
75 | Makusinas Vadimas | Vetra | 03:09:10 |
76 | Borchers Arttu | 03:09:24 | |
77 | Hamasato Kenji | 03:09:29 | |
78 | Hoel Kristian | 03:09:53 | |
79 | Jennes Laurent | 03:10:37 | |
80 | Molek Mateusz | 03:10:56 | |
81 | Seitz Charles | 03:11:04 | |
82 | Janovs Paulis Peteris | Siguldas Takas | 03:11:12 |
83 | PukTtis Dävis | 03:11:18 | |
84 | Czarnota Piotr | Running for Europe | 03:11:32 |
85 | Menniks Elvijs | 03:11:37 | |
86 | Warzala Rafal | VLCC | 03:12:06 |
87 | Berzins Karlis | ETER | 03:12:15 |
88 | Pielens-Pelens Arturs | Peleni | 03:12:25 |
89 | Silins Jurijs | Rimi labakai dzTvei | 03:12:27 |
90 | Reinbergs Alvis | SEB GSR | 03:12:32 |
91 | Katinas Petras | TRItonas | 03:12:44 |
92 | Actins Jänis | RIX Technologies | 03:12:58 |
93 | Fischer Fabian | 03:13:02 | |
94 | Cursins KonstantTns | ChursinTeam | 03:13:06 |
95 | Gulua Olegs | LMD.LV, ISOSTAR | 03:13:18 |
96 | Elferts EdvTns | KPMG Baltics | 03:13:35 |
97 | Murnieks Agnis | OVI | 03:13:46 |
98 | Karpikovs Aleksandrs | FarnosovTeam | 03:13:54 |
99 | Cocqueriaux Davy | 03:13:57 | |
100 | Maantoa Margus | 03:14:08 |
Rezultāti Sievietes: Top 100
Vieta | Värds | Komanda | Finish |
---|---|---|---|
1 | Zennebe Mekuria Aberu | ETH | 02:30:53 |
2 | Khmelevskaya Marina | UZB | 02:33:19 |
3 | Kasahun Aynalem Teferi | ETH | 02:38:21 |
4 | Klucnika Anna | LAT | 03:00:16 |
5 | Zepa Ludmila | ZEPARUN | 03:04:36 |
6 | Geraseva Anastasija | LAT | 03:09:52 |
7 | Kingsepp Anni | Sparta | 03:12:50 |
8 | Petersone Liene | Mans Pirmais maratons | 03:15:56 |
9 | Körber Hanna | 03:22:32 | |
10 | Jerofejeva Ineta | Skrien Jekabpils! | 03:24:17 |
11 | Ruskova Evita | VSK Noskrien | 03:26:34 |
12 | Jain Nayana | Barts and the London Running Club | 03:27:03 |
13 | Reriha Monta | Visma | 03:28:55 |
14 | Luks Renee | LEAX | 03:33:09 |
15 | Radsone Kira | 03:33:11 | |
16 | Miezyte Vitalija | BTT Cloud | 03:35:40 |
17 | Udina Marta | 03:37:43 | |
18 | French Hallie | 03:37:59 | |
19 | Karlsone Gita | MRC | 03:39:36 |
20 | Germane Inese | 03:40:00 | |
21 | Muizniece Indra | Latvijas Valsts ceji | 03:40:13 |
22 | Cerina Zane | 03:40:42 | |
23 | Jackson Caroline | 100 Marathon Club | 03:40:58 |
24 | Rusina Liga | 03:41:02 | |
25 | Österman Catharina | IK NocOut.se | 03:41:25 |
26 | Braslava Mära | 03:41:38 | |
27 | Ringström Monica | IK Nocout.se | 03:41:47 |
28 | Astrand Tina | IK NocOut.se | 03:43:23 |
29 | Haugen Karianne S. | 03:43:31 | |
30 | Crepisson Celine | 03:43:36 | |
31 | Kovalchuk Oksana | 03:43:37 | |
32 | Lust Catharina | RunInn Utrecht | 03:44:25 |
33 | Skrastina Dace | Talsu pauguraines Zaki | 03:44:56 |
34 | Dzelme Lita | Riga Runners | 03:44:57 |
35 | Groma Oksana | Limbazi Skrien | 03:45:26 |
36 | Kaspere Zane | Sportland | 03:45:34 |
37 | Brännlund Malin Viktoria | RSU | 03:45:41 |
38 | Kvisvika Marta | 03:46:34 | |
39 | Kärklina Ilva | "GASO" | 03:47:05 |
40 | Marti Ursula P. | sportteam | 03:47:31 |
41 | Hummel Caren Corina | RSU | 03:48:01 |
42 | Skuja Gunta | GS Gramatvediba | 03:48:03 |
43 | Andersone Anita | RSU | 03:48:22 |
44 | Lorenzini Michela | KM SPORT ASD VERONA | 03:48:40 |
45 | Markevica Kristina | 03:48:42 | |
46 | Rahuoja Riina | Anu Jooksutrennid | 03:49:00 |
47 | Gavare Anita | ELKOR | 03:49:06 |
48 | Izäka Lauma | CSDD | 03:49:10 |
49 | Vävere Kristine | 03:51:20 | |
50 | Sprede Antra | Mans pirmais maratons | 03:52:37 |
51 | Mactama Dana | Rimi labakai dzivei | 03:52:39 |
52 | Valfridsson Emma Maja | RSU | 03:53:09 |
53 | Romulus Kristiina | 03:53:22 | |
54 | Zvaigznlte Lita | 03:53:36 | |
55 | Ozolina Kristina Krista | Rigas valstspilsetas pasvaldiba | 03:54:34 |
56 | Goethals Sofie | Flac | 03:54:54 |
57 | Titova Je|ena | RSU | 03:54:55 |
58 | Derluyn Martine | Early Birds | 03:54:55 |
59 | Vickackiene Lina | B.K. JonasMaratonas | 03:55:01 |
60 | Calitz-Patel Sunny | 100 MARATHON CLUB | 03:56:29 |
61 | Ezera Linda | SmartTEH Team | 03:56:46 |
62 | Geid ä ne Sintija | MENESS APTIEKA | 03:56:48 |
63 | Lawson-West Hannah | Accenture | 03:57:14 |
64 | Gurejeva Paula | Ilmajas Kojoti | 03:57:19 |
65 | Aleksiuk Kateryna | 03:58:05 | |
66 | Siläja Elena | Limbazi SKRIEN | 03:58:06 |
67 | Almane Ieva | 03:58:07 | |
68 | Sau Kadi | 03:58:20 | |
69 | Willis Sarah | 03:58:26 | |
70 | Vanaga Zanna | Noskrien Cesis | 03:58:53 |
71 | Beldava Linda | VSK Noskrien | 03:59:28 |
72 | Limanäne Ilze | VSK Noskrien | 03:59:29 |
73 | Urtäne Indra | 03:59:47 | |
74 | Bovin Christina | IK NocOut.se | 04:00:00 |
75 | Stenlund Malin | 04:00:40 | |
76 | Kalnina Alise | 04:00:48 | |
77 | Sniega Ilze | 04:01:01 | |
78 | Muller Julie | 04:02:05 | |
79 | Strazdina Evita | 04:03:07 | |
80 | Abromaityte - Smaize Lina | 04:03:53 | |
81 | Gavare Anita | Maratona klubs | 04:03:57 |
82 | Alksere Baiba | 04:05:27 | |
83 | Vinne Pille | 04:05:28 | |
84 | Fisenkova Allna | RIGAS STRADINA UNIVERSITA... | 04:05:29 |
85 | Jekabsone Signe | EvolutionLatvia | 04:05:32 |
86 | Veite Anta | Rigas valstspilsetas pasvaldiba | 04:07:02 |
87 | Wolfstam Danijela | 04:07:08 | |
88 | Mäkimantila Hanna | 04:08:14 | |
89 | Line Aija | 04:08:17 | |
90 | Dorofeev Natalia | 04:09:22 | |
91 | Grosmane Dana | DG | 04:09:36 |
92 | Putni n a Sanda | RSU | 04:09:39 |
93 | Buharova Vlada | 04:09:43 | |
94 | Gutmane Una | 04:09:44 | |
95 | Väciete Liga | Sportland | 04:10:14 |
96 | Folkmane Liene | 04:10:48 | |
97 | Rove Daiga | Swedbank | 04:10:51 |
98 | Germane Iveta | 04:11:21 | |
99 | Tan Shujie | 04:11:31 | |
100 | Pires Sandrine | SPORTIFS A BORD | 04:11:38 |
Rezultāti Rīgas Maratons 2021
Rezultāti Vīrieši: Top 100
Pos | Name | Club | Time |
---|---|---|---|
1 | Bērziņš Kristaps | Scott Running Latvia | 02:38:36 |
2 | Ignotas Marius | 02:40:24 | |
3 | Kļaviņš Uldis | Rieksti | 02:41:35 |
4 | Maslobojevs Sergejs | 02:46:52 | |
5 | Mueller Michael | Natural Fitness Lab | 02:47:47 |
6 | Caics Artūrs | 02:48:59 | |
7 | Stankevicius Paulius | Origami Runners | 02:51:27 |
8 | Vertuls Ivars | 02:51:56 | |
9 | Kaļva Mārtiņš | LEC ENDURANCE TEAM | 02:54:02 |
10 | Hii Kevin | NZL/ MA RA TH ON | 02:54:36 |
11 | Vlasko Sviatoslav | Salomon Running Club Ukraine | 02:55:16 |
12 | Eller Thomas | Frontrunners NY / GTSV Essen | 02:55:36 |
13 | Kegis Gunars | 02:57:24 | |
14 | Yevdokymov Pavlo | Salomon Running Club Ukraine | 02:57:43 |
15 | Dzenuška Edgars | VISMA | 02:57:49 |
16 | Jasliņš Reinis | Jaunmarupe skrien! | 02:58:45 |
17 | Berķis Viesturs | Baltaiskalns | 02:58:57 |
18 | Miyashita Hirokazu | 02:58:58 | |
19 | Auziņš Mārtiņš | VSK Noskrien | 02:59:22 |
20 | Eaton Robert | South Derbyshire Road Runners | 02:59:30 |
21 | Sankauskas Dovydas | 02:59:56 | |
22 | Šauriņš Artis | Mežparka Republika | 03:00:05 |
23 | Vītols Ronalds | KPMG Baltics | 03:00:30 |
24 | Ekenstierna Johan | Axis | 03:00:32 |
25 | Trūlis Modris | 03:01:45 | |
26 | Bohdan Andrei | 03:02:00 | |
27 | Akmeņkalns Edgars | Rimi labākai dzīvei | 03:02:37 |
28 | Frigeri Mattia | Atletica Cral Barilla | 03:02:48 |
29 | Birjukovs Andrejs | The Athlete Blog | 03:03:09 |
30 | Čehovičs Kristaps | Lukstińi | 03:03:14 |
31 | Markvarts Reinis | 03:04:20 | |
32 | Semjonovs Vadims | 03:04:55 | |
33 | Grīnfelds Egils | 03:05:18 | |
34 | Nufer Martin | KSG Gerlingen | 03:06:21 |
35 | Logins Guntars | Orkla Latvia | 03:06:36 |
36 | Dzenis Artūrs | Jūrmala | 03:06:45 |
37 | Limanāns Dainis | VSK Noskrien | 03:06:45 |
38 | karpinskis aleksandras | Kauno BMK | 03:07:05 |
39 | Strods Kaspars | 03:07:17 | |
40 | Haritonovs Matīss | CABOT | 03:07:18 |
41 | Biktimirovs Konstantīns | Caverion Latvija #1 | 03:07:21 |
42 | Silgals KALVIS | Surikati / Eveko poligrāfija | 03:08:50 |
43 | Brauns Didzis | 03:09:34 | |
44 | Bazhenov Ivan | 03:09:51 | |
45 | Michno Mariusz | 9BKPanc | 03:10:18 |
46 | Samcovs Agris | Musliks | 03:11:16 |
47 | Leemets Kristo | 03:11:43 | |
48 | Yeliseyev Sergey | X Infotech | 03:12:20 |
49 | Witkowski Radosław | PKO BANK POLSKI | 03:12:54 |
50 | Mererand Rait | 03:13:07 | |
51 | Skliaustys Valdas | Vėtra | 03:13:12 |
52 | Grobiņš Ivars | ELFA DISTRELEC | 03:13:31 |
53 | Stankevičius Jurijus | Capital Runners | 03:13:39 |
54 | Viļums Mārtiņš | "Eco Baltia" | 03:13:43 |
55 | Briedis Kristaps | Circle K Latvia | 03:13:45 |
56 | Menniks Elvijs | 03:13:47 | |
57 | Blats Daniils | 03:13:52 | |
58 | Caics Edgars | 03:13:52 | |
59 | Shalabi Akram | 03:14:07 | |
60 | Vecvagars Matīss | BlueOrange | 03:14:19 |
61 | Cābulis Pēteris | VSK Noskrien | 03:14:20 |
62 | Gudēvics-Liepiņš Juris | VSK Noskrien | 03:14:20 |
63 | Geste Andis | VSK Noskrien | 03:14:20 |
64 | Rechberger Helge | 03:14:41 | |
65 | Debicki Mariusz | 03:14:59 | |
66 | Vetra Martins | 03:15:23 | |
67 | Seitz Charles | 03:16:01 | |
68 | Kulmala Janne | 03:16:40 | |
69 | Bērziņš Valdis | 03:16:50 | |
70 | Mārtuševs Kristiāns | Aizsardzības nozare | 03:17:26 |
71 | Varčenko Andrejs | Col du Marine Collagen | 03:17:40 |
72 | Teteris Jānis | VAS ''Starptautiskā lidosta ''Rīga"" | 03:17:50 |
73 | Openshaw Mark | 03:18:58 | |
74 | Čursins Konstantīns | ChursinTeam | 03:19:32 |
75 | Kronbergs Uģis | 03:19:35 | |
76 | Curtis Paul | Paul Curtis Artwork | 03:20:04 |
77 | Mūrnieks Agnis | OVI | 03:20:42 |
78 | Saveljevs Pavels | Brotality | 03:21:38 |
79 | Menniks Mārtiņš | patsparsevi.lv | 03:22:06 |
80 | Vanags Atis | 03:22:13 | |
81 | Pielēns-Pelēns Artūrs | Pelēni | 03:23:04 |
82 | Krops Edmunds | 03:23:07 | |
83 | Petrovs Antons | EuroBrokers | 03:23:20 |
84 | Berzins Karlis | ĒTER | 03:23:20 |
85 | Grincevičius Simas | 03:23:22 | |
86 | Zaharans Jānis | Erica Synths | 03:23:31 |
87 | Vīgants Emīls | tietoEvry | 03:23:47 |
88 | Mironovičs Ivars | Evolution Latvia | 03:23:53 |
89 | Bütepage Günter | Laufreisen.de | 03:24:01 |
90 | Uljanovas Vladimiras | Forza Milan | 03:24:12 |
91 | Aleliūnas Paulius | SK Igtisa | 03:24:16 |
92 | Kižlo Česlavs | 03:24:21 | |
93 | OBrien Gary | Liverpool Running Bugs | 03:24:28 |
94 | Ielītis Ivo | TietoEVRY | 03:25:01 |
95 | ĀBOLS JĀNIS | 03:25:05 | |
96 | Čuhalovs Dmitrijs | THFC / KLEB | 03:25:11 |
97 | Sokolovs Denis | Schneider Electric | 03:25:37 |
98 | Narkus Gytautas | Baranai | 03:25:50 |
99 | Muško Dainis | Kartavkalnu buki | 03:26:07 |
100 | Reinumägi Risto | 03:26:08 |
Rezultāti Sievietes: Top 100
Pos | Name | Club | Time |
---|---|---|---|
1 | Krūmiņa Amanda | 03:07:17 | |
2 | Mataityte Agne | 03:13:10 | |
3 | Urbutyte Greta | 03:22:38 | |
4 | Stankevice Rima | Origami Runners | 03:27:02 |
5 | Banga Hodzajeva Dace | Sports un spirts nekad nav šķirts:) | 03:27:09 |
6 | Gelsberga-Sokolova Madara | ERGO | 03:28:09 |
7 | Lambrechts Ilse | 03:32:18 | |
8 | Meirēna Linda | Legs Miserables / Gjensidige | 03:36:30 |
9 | Leščinska Ilze | 03:37:22 | |
10 | Ģērmane Inese | 03:39:24 | |
11 | Putniņa Līga | 03:41:20 | |
12 | Cebura Elizabete | Bērnu klīniskā universitātes slimnīca | 03:41:59 |
13 | Areng Liina | 03:42:26 | |
14 | Norkus Līga | Saldus Boksa Klubs | 03:42:42 |
15 | Abiļeva Evija | Swedbank AS | 03:42:45 |
16 | Tetere Dace | Lielie Dibeni | 03:43:26 |
17 | Reine Evija | 03:43:52 | |
18 | Vovka Olga | Luminor Bank | 03:44:24 |
19 | Ivanova Ludmila | 03:45:39 | |
20 | Konovalova Olha | 03:46:43 | |
21 | Šaburova Alise | 03:46:50 | |
22 | Garrido Ramos lola | 03:47:44 | |
23 | Gulbe Linda | Mans pirmais maratons | 03:47:54 |
24 | Borovska Hanna | 03:48:04 | |
25 | Dzelme Lita | RĪGA RUNNERS | 03:48:12 |
26 | Deimante Zane | 03:49:50 | |
27 | Nesterova Ekaterina | Forma | 03:51:58 |
28 | Mineike Natalija | LNK Industries | 03:52:14 |
29 | Radsone Kira | 03:52:31 | |
30 | Neija Gunta | VSK Noskrien | 03:52:43 |
31 | Pajuste Elīna | 03:53:21 | |
32 | Lagersted Charlotte | Nyråd Løbeklub | 03:55:06 |
33 | Cannaerts Sandra | 03:55:48 | |
34 | Nelis Renna | Tallinn Marathon team | 03:56:23 |
35 | Zikina Katarina | 03:56:28 | |
36 | Pole Kristiana | 03:56:51 | |
37 | Enno Laura | 03:57:50 | |
38 | Skrastiņa Dace | 03:58:07 | |
39 | Toomel Kaili | 03:58:08 | |
40 | Veite Anta | Rīgas dome | 03:58:39 |
41 | Vilcāne Linda | Barents | 03:58:52 |
42 | Livčāne Rita | 03:59:06 | |
43 | Vāce Sigita | BlueOrange | 03:59:41 |
44 | Beldava Linda | VSK Noskrien | 03:59:46 |
45 | Dierckx Isabel | 04:00:23 | |
46 | Kalēja Iveta | 04:00:25 | |
47 | Pranyte Lina | 04:00:30 | |
48 | Skrastiņa Dace | LMT | 04:02:05 |
49 | Gavare Anita | 04:02:43 | |
50 | URBIETIENE Zaneta | 5 kalnai | 04:03:24 |
51 | Mezhenina Julia | 04:03:39 | |
52 | Rēriha Monta | 04:04:02 | |
53 | Leja Iveta | VSK Noskrien/Skrienam Liepājā | 04:04:09 |
54 | Knostenberga Silva | LPB BANK | 04:05:57 |
55 | Linē Aija | 04:06:09 | |
56 | Salikova Daria | 04:06:51 | |
57 | Laas Eike | 04:06:57 | |
58 | Ezera Linda | SmartTEH | 04:08:10 |
59 | Gutsche Viktoria | 04:08:19 | |
60 | Fabrizius Olga | 04:08:19 | |
61 | Briede Aija | 04:08:53 | |
62 | Ģērmane Iveta | 04:09:19 | |
63 | Pazare Marika | Swedbank | 04:09:25 |
64 | Folkmane Liene | 04:10:40 | |
65 | Troņenkova Kristīne | Jaunmārupe skrien! | 04:11:25 |
66 | Ļežaņina Jekaterina | 04:11:46 | |
67 | Saulite Ineta | 04:12:04 | |
68 | Šīrone Zane | 04:13:50 | |
69 | Fisenkova Alīna | AVIA/Lacerta Running Team | 04:14:08 |
70 | Skārda Dzintra | VSK Noskrien | 04:14:52 |
71 | Korvenoja Tiina | 04:16:14 | |
72 | Saidova Zane | 04:16:38 | |
73 | Urmane-Brahmane Sanita | 04:16:50 | |
74 | SLOTIŅA DACE | 04:17:38 | |
75 | Draper Mandy | 100 marathon club | 04:19:19 |
76 | Čurkste Alise | NMS Elpa | 04:20:17 |
77 | Kurme Baiba | Orkla Latvija | 04:21:03 |
78 | Vilkotite Ramona | 04:21:25 | |
79 | Easter Madeleine | 04:22:03 | |
80 | Sanchez Elizabete | 04:23:23 | |
81 | Kroes Annemiek | 04:24:36 | |
82 | Van den Bos Anneke | 04:24:50 | |
83 | Liepiņa arta | 04:25:15 | |
84 | Gusare Ginta | 04:25:17 | |
85 | Fomenko Olena | Maratonaklubs, Tusatriteam | 04:25:24 |
86 | Pūce Ieva | RSU | 04:26:15 |
87 | Franke Elke | 04:27:28 | |
88 | Skrastiņa Vineta | Noskrien Cēsis | 04:28:49 |
89 | Trifonova Marija | 04:28:50 | |
90 | Maranik Maarja | 04:29:26 | |
91 | Vilcāne Ginta | 04:29:36 | |
92 | Birģele Santa | VSK Noskrien | 04:29:38 |
93 | Skudrīte Zane | 04:29:59 | |
94 | Danilāne Linda | Olainfarm | 04:30:19 |
95 | Lāce Paula | 04:33:15 | |
96 | Gulbinska Egija | Skriešanas Akadēmija | 04:34:39 |
97 | Strack Judith | Club Supermarathon Italia | 04:37:03 |
98 | Putniņa Sanda | Mēness aptieka | 04:37:08 |
99 | IZĀKA LAUMA | 04:37:17 | |
100 | Ričika Agnese | RSU | 04:38:01 |
Kommentar schreiben