Výsledky LIVE a oficiálne poradie z Bratislava Marathon.
Výsledkové listiny od CSOB Bratislava Marathon na 07/04/2024. Na tejto stránke nájdete aj rebríčky z predchádzajúcich rokov (2021, 2022, 2023).
Výsledky Bratislava Marathon 2024
Čoskoro bude online...
Kompletný zoznam výsledkov od Bratislava Marathon
Výsledky z minulých rokov:
Výsledky Bratislava Marathon 2023
Výsledky Muži 2023
Pos | Name | Nat. | Time |
---|---|---|---|
1. | Ivaniuta Taras | UKR | 02:22:23 |
2. | Fosti Roman | EST | 02:23:46 |
3. | Kosek Paweł | POL | 02:27:57 |
4. | Kozłowicz Tomasz | POL | 02:27:59 |
5. | Kučera Lukáš | CZE | 02:30:57 |
6. | Kučera Martin | CZE | 02:32:29 |
7. | Ilavský Miroslav | SVK | 02:33:39 |
8. | Michalec Tomáš | SVK | 02:35:41 |
9. | Gutiérrez Vicente Jaime | ESP | 02:36:17 |
10. | Kocian Konštantín | SVK | 02:40:00 |
11. | Bukovjan Filip | CZE | 02:40:31 |
12. | Bacheski Mile | MKD | 02:40:58 |
13. | Srnánek Rastislav | SVK | 02:41:29 |
14. | Drga Adam | SVK | 02:41:35 |
15. | Čabala Vojtěch | CZE | 02:41:57 |
16. | Kučera Daniel | CZE | 02:42:01 |
17. | Ivanov Mile | MKD | 02:42:21 |
18. | Betassa Marco | ITA | 02:42:42 |
19. | Červeň Ján | SVK | 02:42:48 |
20. | Christophe Greiner | FRA | 02:42:49 |
Výsledky Ženy 2023
Pos | Name | Nat. | Time |
---|---|---|---|
1. | Jozić Ines | CRO | 02:59:29 |
2. | Nováková Barbora | CZE | 03:03:06 |
3. | Roháčová Radka | SVK | 03:05:18 |
4. | Vrbová Kateřina | CZE | 03:08:27 |
5. | Sebestian Sylvia | SVK | 03:09:43 |
6. | Kawalec Anna | POL | 03:14:13 |
7. | Sasváriová Michaela | SVK | 03:14:59 |
8. | Drewnicka-Ogrodnik Joanna | POL | 03:18:34 |
9. | Staňová Veronika | SVK | 03:18:37 |
10. | Hudeková Andrea | SVK | 03:23:03 |
11. | Jacobsson Linda | SWE | 03:25:13 |
12. | Kučerová Eva | CZE | 03:26:08 |
13. | Kočí Halka | CZE | 03:28:08 |
14. | Zych Katarzyna | POL | 03:28:11 |
15. | Poliaková Gabriela | SVK | 03:31:36 |
16. | Kisieli?T? Aurelija | LTH | 03:31:57 |
17. | Ojdanic Ecija | CRO | 03:32:07 |
18. | Grendova Valentina | SVK | 03:32:22 |
19. | Princip Kristina | CRO | 03:32:22 |
Výsledky Bratislava Marathon 2022
Výsledky Muži - Top 100
Rank | Name | Club | Time |
---|---|---|---|
1 | Ivaniuta Taras | Reštartnisa.Sk | 02:27:03 |
2 | Svajda Gabriel | Dôverun | 02:38:20 |
3 | Šulja Michal | Lesky\'S Runners | 02:40:31 |
4 | Grün Vojtěch | Salomon-Suunto | 02:42:51 |
5 | Skokan Dominik | Inov8 | 02:46:07 |
6 | Matis Dávid | 4Runners | 02:46:53 |
7 | Drga Adam | Finančné Centrum A.S. | 02:46:58 |
8 | Antończak Damian | Krasnystaw Biega | 02:47:15 |
9 | Žajdlík Robert | Slovnaft | 02:48:27 |
10 | Kamendy Marián | Bk Spartak Medzev | 02:48:36 |
11 | Vidlička Marek | Šk Atléti Banská Štiavnica | 02:49:11 |
12 | Puškár Michal | Bernohy.Sk | 02:49:50 |
13 | Šubert Róbert | 02:50:48 | |
14 | Max Lukas | Team2012.At | 02:51:20 |
15 | Drotován Juraj | 02:51:54 | |
16 | Berta Gabor | Dvtk | 02:53:18 |
17 | Forgáč Matúš | Dubnica Nad Váhom | 02:53:40 |
18 | Neal Tobias | Dsg Wien | 02:54:02 |
19 | Berencsi Miklos | 02:54:09 | |
20 | Kuchárek Marcel | Bernohy.Sk | 02:54:45 |
21 | Šavol Matej | 02:54:53 | |
22 | Halaj Dušan | Kpš Nereus Žilina | 02:55:31 |
23 | Srnánek Rastislav | Šk Triatlon Pezinok | 02:55:32 |
24 | Tisseau Yorik | N.A | 02:56:15 |
25 | Hudec Štefan | Stavex Top Sro | 02:56:37 |
26 | Balog Ondrej | 02:57:25 | |
27 | D’Eramo Antonio | 02:57:41 | |
28 | Ďurta Tomáš | Tri | 02:58:07 |
29 | Dvorský Peter | Ultramotivation | 02:59:00 |
30 | Stora Peter | 02:59:21 | |
31 | Staruch Andrej | 02:59:24 | |
32 | Szabo Michal | Galanta | 02:59:27 |
33 | Antończak Marek | Krasnystaw Biega | 02:59:31 |
34 | Budaj Robert | Ttdk | 02:59:39 |
35 | Nádeníček David | Kesbuk | 02:59:51 |
36 | Hricko Jozef | 03:00:02 | |
37 | Plevák Milan | Bk Lysá Pod Makytou | 03:00:16 |
38 | Páleník Andrej | Umimbehat.Cz | 03:00:16 |
39 | Pazdera Miroslav | Zapro Team | 03:01:32 |
40 | Jaroš Tomáš | Café Racers | 03:02:00 |
41 | Devecka Adrian | Michalovce | 03:02:56 |
42 | Hořínek Martin | Sk Oceláci Ostrava | 03:03:30 |
43 | Götz Bohdan | Najmenšie Karpaty | 03:03:58 |
44 | Jiříček Michal | 03:04:01 | |
45 | Gutrai Kristian | Esztergomi Futóművek | 03:04:24 |
46 | Gajdár Peter | 03:04:26 | |
47 | Gargalovič Ján | Čergovrun | 03:04:27 |
48 | Dóka Peter | Bernohy.Sk | 03:04:35 |
49 | Šajbidor Matúš | Obec Šoporňa | 03:05:01 |
50 | Kello Tomáš | Titans | 03:05:22 |
51 | Liška Aleš | Universal Usu Team | 03:06:12 |
52 | Lešták Peter | James Bratislava | 03:06:37 |
53 | Gmasz Peter | Hoadläufer Frauenkirchen | 03:06:38 |
54 | Kubiš Jakub | 03:07:33 | |
55 | Vinjar Tomáš | Peace&Love4Run | 03:07:49 |
56 | Orevac Ľuboš | Proefekt | 03:08:59 |
57 | Miklošovič Daniel | Šúrovce | 03:09:14 |
58 | Pekár Lukas | Čergovrun | 03:09:21 |
59 | Kolář Jiří | Hammer Ocr Team | 03:09:35 |
60 | Kubík Michal | Kphc Turčianske Teplice | 03:09:41 |
61 | Krč Tomáš | Zažiť | 03:10:07 |
62 | Barta Marek | Bart.Sk | 03:11:10 |
63 | Ivančík Martin | Dúbravský Pedál | 03:11:21 |
64 | Blach Ján | The Minions | 03:11:34 |
65 | Pavlech Juraj | Bernohy.Sk | 03:11:40 |
66 | Bár Lukáš | Kongsberg Pcs Brno | 03:12:01 |
67 | Očenáš Daniel | Šk Raja | 03:12:20 |
68 | Kovac Tibor | Akzvp Lučatin | 03:12:33 |
69 | Gachulinec David | Bratislava | 03:12:52 |
70 | Křížek Martin | Tobi Team | 03:12:56 |
71 | Thomka Ľuboš | Škp Martin | 03:12:58 |
72 | Kriváček Tomáš | 03:13:07 | |
73 | Hrušovský Marek | Plastic Omnium | 03:13:07 |
74 | Senoner Thomas | Lg Decker Itter | 03:13:54 |
75 | Kolena Michal | Kbl Škp Martin | 03:14:02 |
76 | Leszczynski Mateusz | Swords Athletics | 03:14:03 |
77 | Hinšt Jakub | 03:14:11 | |
78 | Duchoň Michal | 03:14:13 | |
79 | Pavuk Marian | Spider Team Levice | 03:14:29 |
80 | Rebhandl Kurt | Sk Vöest | 03:14:56 |
81 | Kazda Petr | 03:15:20 | |
82 | Adamovič Ján | 03:15:21 | |
83 | Chalupa Martin | Psg Mechanix | 03:15:41 |
84 | Kučera Martin | Sk Fuga | 03:15:44 |
85 | Domonkos László | Slovnaft | 03:15:47 |
86 | Lička Martin | Ostrava | 03:16:19 |
87 | Lukesch Michael | Ltc Seewinkel | 03:16:23 |
88 | Barinovas Saulius | 03:16:41 | |
89 | Lackner Markus | Hoadläufer Frauenkirchen | 03:17:00 |
90 | Reich Libor | Mattoni Freerun Zlín | 03:17:03 |
91 | Marek Milan | 03:17:39 | |
92 | Bennett Richard | Run Buddy | 03:17:47 |
93 | Kubala Pavol | 03:18:02 | |
94 | Hodossy Tamás | Csallóközkürt | 03:18:25 |
95 | Sedláček Samuel | 03:18:28 | |
96 | Ďuriga Stanislav | 03:18:52 | |
97 | Holicza Dr. Peter | Kancellária Se | 03:19:43 |
98 | Ochodničan Miroslav | Bk Jg Zilina | 03:19:51 |
99 | Bíró Attila | Dunaszerdahely | 03:19:54 |
100 | Panus Peter | 03:20:08 |
Výsledky Ženy - Top 100
Rank | Name | Club | Time |
---|---|---|---|
1 | Tarasova Yuliia | 02:54:53 | |
2 | Čorbová Nikola | Bmsc | 02:56:45 |
3 | Líšková Ivana | Veredasport | 02:56:49 |
4 | Nováková Barbora | Sokol Kunvald | 02:59:09 |
5 | Vitovičová Jarmila | Čergovrun | 02:59:22 |
6 | Sebestian Sylvia | 03:01:35 | |
7 | Zvonková Silvie | Zvonek Sport | 03:01:56 |
8 | Kinga Zólyomi | Csömör Sport | 03:07:35 |
9 | Szekeres Anna | Pannonhalma | 03:09:03 |
10 | Kusendová Monika | Atletika Nové Mesto | 03:11:29 |
11 | Kočí Halka | 03:14:24 | |
12 | Vallová Michaela | 03:19:02 | |
13 | Sasvariova Michaela | Pohodová Streda | 03:21:16 |
14 | Simunková Jana | Running Panda | 03:22:22 |
15 | Reine Evija | 03:23:05 | |
16 | Karolyi Anett | 03:23:26 | |
17 | Olsson Carolina | 03:28:19 | |
18 | Bednáriková Dominika | 03:29:13 | |
19 | Swedberg Elizabeth | 03:29:36 | |
20 | Zych Katarzyna | Bonnie & Clyde | 03:32:09 |
21 | Kamendy Zuzana | Bk Spartak Medzev | 03:33:43 |
22 | Charvátová Lenka | Bratislava Runners | 03:34:24 |
23 | Butoracová Ivana | Mtc Vysna Sebastova | 03:34:25 |
24 | Stoličná Zuzana | Ak Veterán Bratislava | 03:36:03 |
25 | Jurčiová Zuzana | 03:38:21 | |
26 | Poliaková Gabriela | 03:40:18 | |
27 | Besedičová Ivana | Sheruns Bratislava | 03:42:29 |
28 | Grendová Andrea | Revúca | 03:43:51 |
29 | Gajdošíková Anita | Nzbk | 03:45:44 |
30 | Paleniková Zuzana | Mpk Dolný Kubín | 03:47:01 |
31 | Karácsonyová Kristína | 03:51:44 | |
32 | Kalkusová Marie | 03:52:17 | |
33 | Pomajbova Maria | 03:53:34 | |
34 | Horvat Mateja | Lj Tekači | 03:55:25 |
35 | Heldesova Janka | 03:57:42 | |
36 | Bothova Marta | 03:57:52 | |
37 | Rimovská Mária | 03:58:05 | |
38 | Mackova Martina | 03:58:13 | |
39 | Günther Anneli | Sweden Runners | 03:58:30 |
40 | Filinová Michaela | Žilina | 03:59:27 |
41 | Bebjáková Kristína | 04:00:43 | |
42 | Kalina Anikó | 04:03:37 | |
43 | Orihelová Andrea | Obs Drahovce | 04:04:56 |
44 | Zahradníková Eva | Stg Prievidza | 04:07:58 |
45 | Savarová Lenka | Ruín Runners | 04:08:13 |
46 | Ivančáková Mária | 04:09:29 | |
47 | Dančišinová Lucia | Čergovrun/Sutt | 04:09:37 |
48 | Veghova Emilia | Želiezovce | 04:10:03 |
49 | Kočíšková Monika | To Run Stará Turá | 04:11:54 |
50 | Masaryková Silvia | 04:12:26 | |
51 | Orzechowska Julia | 04:12:59 | |
52 | Nachtneblová Kristina | 04:14:06 | |
53 | Milota Sandra | 04:15:13 | |
54 | Mozoláková Zuzana | Bežecký Klub Rtvs | 04:15:18 |
55 | Kukulova Romana | Račianske Rýchle Šípy | 04:16:27 |
56 | Němcová Soňa | Šneci V Běhu | 04:16:51 |
57 | Krajňáková Katarína | Maras Team | 04:21:44 |
58 | Mikulová Barbora | 04:27:04 | |
59 | Cempírková Veronika | 04:27:43 | |
60 | Gorčíková Natálie | 04:27:43 | |
61 | Bulubas Milecova Miroslava | 04:28:22 | |
62 | Benčíková Natália | 04:28:46 | |
63 | Bachmayerová Petra | 04:31:18 | |
64 | Chochlíková Laslopová Zuzana | 04:33:19 | |
65 | Švara Miriam | Lj Tekači | 04:36:35 |
66 | Hollá Kristína | 04:38:03 | |
67 | Beňaková Dominika | 04:42:21 | |
68 | Dr. Sóki Krisztina | 04:42:56 | |
69 | Hupkova Katarina | Ck Svaty Jur | 04:44:31 |
70 | Seidlova Eva | Ak Tlmače | 04:46:18 |
71 | Zemanová Martina | 12 Z Ivanky | 04:46:20 |
72 | Kováčová Simona | 04:49:00 | |
73 | Nešporová Nadežda | 04:53:42 | |
74 | Hoellerer Dominika | 04:57:36 |
Výsledky Bratislava Marathon 2021
Výsledky Muži - Top 100
Rank | Name | Club | Time |
---|---|---|---|
1 | Ilavský Miroslav | Jogging Klub Dubnica N/V | 02:34:19 |
2 | Frelich Martin | Sokol České Budějovice | 02:42:12 |
3 | Srnánek Rastislav | Šk Triatlon Pezinok | 02:48:05 |
4 | Darmovzal Jan | 02:51:09 | |
5 | Puškár Michal | Bernohy.Sk | 02:52:56 |
6 | Hatala Martin | Moji Ľudia Černová | 02:53:19 |
7 | Meleg Martin | Ovsiste | 02:54:25 |
8 | Kábela Jan | Sp Malenovice | 02:55:53 |
9 | Jurčík Jozef | Atletika Šk Skalica | 02:56:06 |
10 | Ďurta Tomáš | Tri | 02:59:27 |
11 | Šrámek Vladimír | Ďurikam Running Team | 03:02:24 |
12 | Užák Matúš | Spiš Market Spišská Nová Ves | 03:02:58 |
13 | Oravec Ľuboš | Proefekt | 03:08:32 |
14 | Šavol Matej | 03:11:52 | |
15 | Liška Aleš | 03:12:31 | |
16 | Přikryl David | Stg Prostějov | 03:13:13 |
17 | Balog Ondrej | 03:13:23 | |
18 | Kuchárek Marcel | Bernohy.Sk | 03:13:56 |
19 | Repa Matúš | Tempest | 03:15:02 |
20 | Timár Tibor | Proefekt | 03:15:50 |
21 | Kralik Marek | Billa | 03:16:19 |
22 | Miklošovič Daniel | Šúrovce | 03:16:49 |
23 | Drozd Roman | 03:17:19 | |
24 | Jankovič Adrián | West End Bratislava | 03:17:37 |
25 | Fillo Ivan | Olypijský Klub Topoľčany | 03:17:54 |
26 | Kubiš Jakub | 03:18:06 | |
27 | Štora Peter | Reding S. R. O. | 03:18:35 |
28 | Menis Miloš | 03:19:44 | |
29 | Freymann Konrad | 03:20:17 | |
30 | Mecele Branislav | 03:20:58 | |
31 | Havlík Tomáš | 03:22:21 | |
32 | Mihálek Michal | 03:22:51 | |
33 | Semsej Matej | Www.Runeller.Sk | 03:23:00 |
34 | Pavlacký Jaroslav | 03:23:41 | |
35 | Ďuriga Stanislav | 03:24:06 | |
36 | Ferda Kamil | T.J. Sokol Moravské Bránice | 03:24:18 |
37 | Selucký Jiří | Kyjov | 03:24:37 |
38 | Kulich Michal | Šognitra | 03:24:53 |
39 | Kubala Pavol | Rača | 03:24:57 |
40 | Jonker Harry | 03:25:01 | |
41 | Tokarewicz Damian | Damian Tokarewicz | 03:25:16 |
42 | Gutrai Kristian | Esztergomi Futóművek | 03:26:20 |
43 | Staroň Richard | 03:26:45 | |
44 | Mráz René | 03:28:00 | |
45 | Janžo Martin | 03:28:16 | |
46 | Žiaran Ján | Basf | 03:28:58 |
47 | Richter Andrej | 03:29:39 | |
48 | Lapos Norbert | Nzbk | 03:29:56 |
49 | Železov Konstantin | Turiec.Run | 03:30:01 |
50 | Tran Tomas | Ak Baník Prievidza | 03:30:01 |
51 | Orságh Ľubomír | Akšk Umb Bb | 03:30:02 |
52 | Pilek Martin | Ibm | 03:30:26 |
53 | Szabó Balázs | Élményfutárok | 03:30:33 |
54 | Hrncir Lubos | Bernohy.Sk | 03:30:49 |
55 | Gasparik Tomas | Bezecky Klub Gabcikovo | 03:31:29 |
56 | Grom Marcel | Ďurtus Tím | 03:33:28 |
57 | Šilhár Dárius | Eset | 03:34:38 |
58 | Múnera-Chavarría Sergio | 03:34:55 | |
59 | Kovář Michal | 03:35:37 | |
60 | Jalc Miroslav | 03:35:49 | |
61 | Marko Danny | 03:36:06 | |
62 | Mečiar Viktor | Titani Povazska Bystrica | 03:36:08 |
63 | Kolář Jiří | Stg Česká | 03:36:20 |
64 | Jankola Ján | Mk Tvrdošín | 03:36:32 |
65 | Pavlech Juraj | Bernohy.Sk | 03:37:42 |
66 | Hodossy Tamás | Csallóközkürt | 03:38:02 |
67 | Scholtz Maroš | Pretekarys | 03:38:37 |
68 | Kováč Marek | W&F | 03:38:38 |
69 | Brnčal Miloš | 03:38:48 | |
70 | Kunkel Sven | 03:39:17 | |
71 | Dvorský Ondřej | Mattoni Free Run Zlín | 03:39:25 |
72 | Mišík Igor | 03:39:36 | |
73 | Žaloudek Martin | 03:39:37 | |
74 | Jonáš Vít | Čechovka Břeclav | 03:39:58 |
75 | Adamovič Ján | 03:41:05 | |
76 | Pekár Martin | Ak Baník Prievidza | 03:41:06 |
77 | Bár Lukáš | Kongsberg Pcs Brno | 03:41:29 |
78 | Babulic Roman | 03:41:34 | |
79 | Ikáš Martin | 03:42:01 | |
80 | Findra Stanislav | Jonckers | 03:42:05 |
81 | Derbli Fernando | 03:42:08 | |
82 | Batko Marcin | 03:42:39 | |
83 | Pivarči Miroslav | 03:42:49 | |
84 | Seemann Slavomir | 03:43:02 | |
85 | Svec Miroslav | Avropa.Eu | 03:43:03 |
86 | Bodor Denis | 03:43:03 | |
87 | Zaťkuliak Ivan | 03:43:04 | |
88 | Kazda Petr | 03:43:09 | |
89 | Madreiter Thomas | 03:43:31 | |
90 | Zelenák Ivan | Nitra | 03:43:34 |
91 | Sanitra Martin | Kamzik.Com | 03:44:14 |
92 | Shalabi Akram | 03:44:31 | |
93 | Verster Rigardt | 03:44:33 | |
94 | Kovács Kornel | 03:44:49 | |
95 | Schiewe Andrzej | 03:44:58 | |
96 | Berčák Eduard | Vúb | 03:45:30 |
97 | Hozza Marek | Mkšs-Ak Kysucké Nové Mesto | 03:45:35 |
98 | Poláček Marián | Arganolej.Sk | 03:45:36 |
99 | Stolár Martin | 03:45:46 | |
100 | Kämmerer Maik | 03:45:47 |
Výsledky Ženy
Rank | Name | Club | Time |
---|---|---|---|
1 | Nováková Barbora | Sokol Kunvald | 03:04:15 |
2 | Kočí Halka | 03:20:49 | |
3 | Hudeková Andrea | Tj Tatran Krásno Nad Kysucou | 03:27:30 |
4 | Gulyás Krisztina | Futóbarátok Egyesület Győr | 03:35:37 |
5 | Selucká Blanka | Kyjov | 03:39:53 |
6 | Kamendy Zuzana | Bk Spartak Medzev | 03:43:03 |
7 | Makuchova Adriana | 03:47:49 | |
8 | Bebjáková Kristína | 03:53:00 | |
9 | Jurčiová Zuzana | 03:53:54 | |
10 | Mattošová Lucia | Bratislava | 03:53:56 |
11 | Havierniková Zdenka | Klub Nenapraviteľných Optimistov | 03:54:28 |
12 | Zaprazna Dominika | 03:57:07 | |
13 | Babkova Karin | 03:57:53 | |
14 | Karácsonyová Kristína | 03:58:44 | |
15 | Káčerová Michaela | 03:58:57 | |
16 | Gajdošíková Anita | Nzbk | 04:00:08 |
17 | Jurdová Iveta | Klub Nenapraviteľných Optimistov | 04:04:57 |
18 | Rybecká Silvia | Pilates Expert | 04:08:08 |
19 | Puškárová Jana | 04:10:00 | |
20 | Selecka Katarina | 04:14:05 | |
21 | Čuga Eva | Slobodné Kráľovstvo Velkolúcke | 04:14:35 |
22 | Filinová Michaela | 04:15:03 | |
23 | Sojáková Mária | 04:15:19 | |
24 | Bothová Marta | 04:16:17 | |
25 | Komárková Zlatuše | Sk Čnb | 04:17:24 |
26 | Dvorská Lenka | 04:18:26 | |
27 | Rimovská Mária | 04:20:10 | |
28 | Hosmajová Jana | 04:25:42 | |
29 | Jendrichovská Danka | Tttrend | 04:28:44 |
30 | Franke Elke | 04:29:22 | |
31 | Kukulova Romana | Račianske Rýchle Šípy | 04:31:52 |
32 | Strakova Karolina | 04:34:06 | |
33 | Mudrončeková Nevenka | 04:34:57 | |
34 | Seidlová Eva | Ak Tlmače | 04:39:35 |
35 | Igova Asya | 04:41:48 | |
36 | Kočíšková Monika | Torun Stará Turá | 04:41:58 |
37 | Strack Judith | Marathon4You.De | 04:44:47 |
38 | Petakova Samanta | Ig : Samanta.Runner | 04:50:05 |
39 | Gołofit Aneta | 04:53:23 | |
40 | Moayedi Parvaneh | 04:56:25 | |
41 | Lebitsch Herlinde | 05:01:04 | |
42 | Csaplárová Judit | 05:05:04 |
Všetky výsledky a fotografie z Bratislava Marathon
Viac športu na Slovensku:
Kommentare zum Artikel
Alle Kommentare und Meinungen zu diesem Beitrag