... Robert
Spiridon Frankfurt
02:27:29
29
Dr. Rizzotti Francesco
Km sport verona
02:27:41
30
Arens Johannes
TG Kitzingen
02:27:49
31
Heindl Jakob
PTSV Rosenheim
02:27:53 ...
...
Silje Oeyre Slind (NOR) 2:30:53
Výsledky Cez Jizerská 2022
PosNameTime
1.
Andreas Nygaard
01:56:20
2.
Martin Loewstroem Nyenget
01:56:21
3.
Johannes Ekloef
01:56:21 ...
... le classifiche degli anni precedenti (2022, 2023).
Risultati Marcialonga 2024
PosNomeNaz.Tempo
1
Runar Skaug Mathisen
nor
02:35:53
2
Emil Persson
swe
02:35:58
3
Johan ...
...
Vidar Johansson
SWE
00:28:40
28
Luis Saraiva
POR
00:28:40
29
Ahmed Ouhda
ITA
00:28:41
30
Sommer Simonson Jacob
DEN
00:28:41
31
Murlikumar Tulsyabhai Gavit ...
... Stephan
SCC Berlin
00:35:28
7
Groffmann Johannes
00:35:36
8
Wollnik Maximilian
OSC Potsdam
00:35:55
9
Diepold Paul
Berlin Track Club
00:36:22
10
Brandt ...
...
57
De Leon Francisco Javier
02:17:12
58
Szemerei Levente
02:17:16
59
Brice Daubord
02:17:19
60
Milne Alex
02:17:42
61
Vaz Caldeira Johan
02:17:53
62 ...
LIVE-resultat och officiella rankningar från Lidingöloppet .
Resultatlistorna från Lidingöloppet på 27.09 - 29.09.2024. På den här sidan hittar du även rankningar från tidigare år (2022, 2023).
Resultat ...
...
18
Knut Borkholm
NOR
02:37:19
19
Kristoffer Lamøy
NOR
02:37:42
20
Pål Oraug
NOR
02:40:08
21
John Henry Strupstad
NOR
02:40:56
22
Johan Fries
SWE ...
...
Valla
01:12:59
18
Äberg Marcus
Tjalve FIF
01:13:14
19
Falk Johan
Gustavsberg
01:13:17
20
Hallbäck Marcus
YO Running Club
01:13:34
21
Johansson Ludvig
IFK ...
... 2023
PosNamnFöreningTime
1
Sarah Lahti
SWE/Hässelby SK
32:32:00
2
Carolina Wikström
SWE/Upsala IF
34:17:00
3
Lovisa Modig
Torsby LK
35:00:00
4
Johanna ...
...
GB
09:31:05
97
Johan Lund
SE
09:31:47
Resultater Ironman Copenhagen 2022
Resultater: Top 100
PosNameNat.Time
1
Benjamin Winkler
DE
08:19:20
2
Lars Petter ...
...
52
Stephan Wallentin
SE
04:33:17
53
Johan Klevensparr
SE
04:33:32
54
Tobias Söderbom Olsson
SE
04:33:37
55
Peter Gydesen
DK
04:33:47
56
Martin Karlsson ...
...
NO
04:16:01
22
Johannes Peter Jepsen
DK
04:16:48
23
Tom Daborn
GB
04:16:52
24
Simon Borch
DK
04:17:03
25
Emil Peter Drost Christophersen
DK
04:17:54 ...
... Johanna
Runacademy IF
02:44:06
9
Axelsson Rebecca
Keep Up RC
02:47:03
10
Lech Erica
Örebro AIK
02:47:26
11
Hedbäck Emma
FK Studenterna
02:47:53
12
Johansson ...
...
88
Magnus Ulveman
DEN
02:40:52
89
Mikael Tisjö
SWE
02:40:58
90
Lars Haugvad
NOR
02:41:06
91
Klas Johansson
SWE
02:41:12
92
Casper Højsgaard Jensen ...
...
Dumbrell Maxwell
GBR
01:12:16
22
Karlsson Simon
SWE
01:12:24
23
Selskog Hjalmar
SWE
01:12:28
24
Lindskogen Oscar
SWE
01:12:31
25
Eklöf Johannes
SWE ...